jakie filmy beda w 2016

jakie filmy beda w 2016

Prezesi Teksasie

Prezydenci Republiki Teksasu

Chociaż większość dzieci szkolne są narażone na prezydentów Stanów Zjednoczonych, niewiele mówi o Prezydentów Teksasie. Republika Teksasu miał kilka prezydentów. buffy Texana często spierają się, które z nich były uzasadnione Prezydenci czy nie. Texas był jego własny naród wraz z przewodniczącym, prawodawczą i sądowniczą rządu. Miał własną armię własną flotę i ambasad zlokalizowanych w krajach zagranicznych. Prezesi Teksasie w obliczu wielu trudnych decyzji, które ukształtowały Teksas zarówno wtedy i teraz.

Pierwsza Republika Teksasu i swojego przewodniczącego

jakie filmy beda w 2016

Przykładem mogą być wykonane, że pierwszy prezydent Teksasu był Josa © Bernardo GutiĂ © rrez de Lara, który dano organ w ramach ekspedycji Guitierrez-Magee do podejmowania decyzji politycznych. Jedną z tych decyzji, wykonane w 1812 roku, było złożenie deklaracji niepodległości Republiki Teksasu i ogłosił się prezydent. Ten był znany jako pierwszy Republiki Teksasu, która miała miejsce w 1812 roku, kiedy Texas zadeklarował niezależne od Hiszpanii. Wyprawa później został pokonany przez wojska hiszpańskie w bitwie pod Medina, która była największa bitwa w historii walczył w Teksasie. W późniejszych latach, po Meksyku ogłosiła niepodległość, pełnił funkcję gubernatora stanu Tamaulipas i nakazał Mexican Cesarz Iturbide wysłany do plutonu egzekucyjnego.

The (trzecie) Republika Teksasu

Kolejny prezydent Republiki Teksasu (czasami nazywane także trzeci Republika), był David Burnett. Został powołany na urząd przez wybranych przedstawicieli narodu. On zapewnił Teksas przywództwa w trakcie wojny o secesji z Meksyku, znany również jako wojny o niepodległość Teksasu. Po zakończeniu wojny pozostał na stanowisku do czasu nie było uzasadnione wybory. Zrobił to w celu zapobieżenia nowej republiki przed obracaniem się w dyktaturę wojskową, jakby właśnie wyszedł z Meksykiem.
Artykuł dzięki: