jakie filmy bajki polecacie

W jego wczesnym życiu, rodzice Burnett umarł, więc był wychowywany przez brata.

Trzecia osoba służąc w biurze był pierwszy prezydent wybierany przez obywateli Republiki Teksasu. Sam Houston miał rozróżnienie służąc jako pierwszy wybrany dyrektora naczelnego. On stanął przed wyzwaniem nawiązania stosunków międzynarodowych, uzyskaniu kredytu dla nowej Rzeczypospolitej i utrzymanie porządku w następstwie wojny. Jego nowy rząd musiał opracować system monetarny, wojsko, prawa i systemu sądownictwa prawnej w celu zaprowadzenia porządku na granicy i rozliczyć Republiki. Podczas swojej pierwszej kadencji, Houston nadal dużo pić, co może mieć wpływ na niektóre z jego możliwości. Nazwał nowo osiadł miasto Houston, który został nazwany po nim jako stolica Republiki., Jeden z decyzjami uczynił które mogłyby mieć konsekwencje było odrzucenie roszczeń terytorialnych Texas granatowy wykonane na wyspie Cozumel.

Drugi wybrany prezydent był Maribeau Lamar. W trakcie wyborów, a każdy z jego dwóch przeciwników popełnił samobójstwo, która opuściła go jedynym kandydatem w biurze. Lamar przeniósł stolicę do miasta Waterloo. Nazwa miasta została wkrótce zmieniona na Austin, na cześć Stephen F. Austin. Lamar poprawiło Texas Navy, co czyni go najlepszym w Zatoce Meksykańskiej. Jego administracja obliczu niepokojów z plemion indiańskich oraz naloty z Meksyku. Zrobił znaczącą poprawę w zakresie kształcenia i prestiżu nowej Rzeczypospolitej. Lamar miał wizję Teksasu, który gonił. Pod jego kierownictwem, Republika została uznana przez kilku europejskich narodów. Lamar zrezygnował ze stanowiska przed jego kadencja się skończyła, który dał David Burnett urząd prezydenta po raz kolejny w krótkim okresie czasu.

Gniazdo Prezydent znowu Sam Houston. Konstytucja Teksasu zabronić Przewodniczącego ze służby w biurze terminów sekwencyjnych.
Artykuł dzięki: