jakie filmy ciekawe polecacie

jakie filmy ciekawe polecacie

Skutki tętnicze Leki nacisk na Astmę

Obecność nadciśnienia i astmy u tych samych pacjentów prezentuje kilka trudnych zabiegów wyzwania przed pracownikami służby zdrowia. Stwierdzono, że niektóre z najbardziej skutecznych leków do pomiaru ciśnienia krwi są znane niekorzystne skutki u osób z astmą. Właściwa pielęgnacja jest wymagana w projektowaniu protokołu leczenia ciśnienie krwi skuteczne w leczeniu takich pacjentów z astmą i trudności z oddychaniem.

Spośród różnych dostępnych leków do leczenia nadciśnienia, beta-blokery, inhibitory ACE mają najbardziej potencjalny wpływ na pacjentów z astmą. Beta-blokery zmniejszają częstość akcji serca i pojemności minutowej serca, który zmniejsza ciśnienie krwi. Ale w tym samym czasie, beta-blokery mogą powodować problemy u pacjentów z astmą, ze względu na obecność receptorów beta w płucach. Receptory beta w beta-blokery powodują zwężenie pasażu oddechowego prowadząc tym samym do niebezpiecznych powikłań u chorych na astmę. Wraz z beta-blokery, inhibitory konwertazy angiotensyny (inhibitory ACE), które są stosowane w leczeniu nadciśnienia tętniczego, może powodować problemy u pacjentów z astmą, jak inhibitory ACE działa w przejściu dróg oddechowych, blokując konwersję specyficznego białka z jego nieaktywnego do stan aktywny. Jednym z najczęstszych działań ubocznych inhibitorów ACE jest trwała, kaszlu. Z tego powodu, inhibitory ACE nie są zazwyczaj uznawane za pierwszego rzutu leku wyboru przez lekarza, w większości przypadków. Chociaż mogą być stosowane w kombinacji z innymi lekami do leczenia wysokiego ciśnienia krwi.

Blokery kanałów wapniowych, blokery receptorów angiotensyny (ARB), leki moczopędne i nie wykazano, aby powodować wzrost lub podwyższone ryzyko u chorych na astmę oraz leki te są uważane za bezpieczne leki do leczenia pacjentów cierpiących na ciśnienie krwi i astmy jednocześnie.

Pauline Go to internetowy ekspert wiodący w branży medycznej. Ona oferuje również najwyższej jakości artykułów takich jak:

wskazówki badanie krwi, problemy z oddychaniem

Artykuł dzięki: