jakie filmy polecacie

jakie filmy polecacie

Black Diamond pierścienie są nie z tego świata – Dosłownie

Możesz być zaskoczony, słysząc, że w niektórzy naukowcy uważają, że pochodzenie czarny pierścionek z brylantem jest rzeczywiście kosmosu. A ty myślałeś kanadyjskie i afrykańskie kopalnie diamentów były daleko … Badania wykonane niedawno przez zespół naukowców z Florida International University w Miami sugeruje, że asteroida przyniósł czarne diamenty naszej planety miliardy lat temu, ostatecznie awarii lądowania w Afryce i Brazylia.

Pozwól mi zobaczyć, czy mogę wyjaśnić naukę: Czarne diamenty pokazują mnóstwo obligacji atomów wodoru, które wskazują, że powstała w środowisku bogatym w wodór, takich jak kosmosu. Pokazują one także podobieństwa do nanodiamenty które występują w meteorytach. Również pęcherzyków gazu w czarnych diamentów nie byłby w stanie tworzyć w głębi skorupy ziemskiej, gdzie konwencjonalne diamenty tworzą. Jednak teoria ta nie jest pozbawiona kontrowersji i inni naukowcy mają różne teorii wyjaśniających pochodzenie czarny pierścionek z brylantem, który nie koniecznie zawierać spacji. Początki karbonado dawna zdziwione naukowców, ponieważ nie przestrzegają zasad diamentowej mineralogii, a nie występują w zwykłych miejscach, w których znajdują się jasne diamenty

Wywoływana Carbonado lub „czarne” diamenty, inne ziemskie kamienie są opisane jako kolor węgla lub wytopionego szkła, a także pełna bąbelków. Mogą ważyć tysięcy karatów i można przedstawić w odcieniach począwszy od czerni do szarości. Często występują one w nieregularnych fragmentów z teksturą zmieniającej się od kompaktowych do porowata. Ich powierzchnie są często błędne i tylko niektóre elementy mogą być polerowane i wykorzystywane w jubilerstwie. W przeciwieństwie do białych diamentów zwykle znalezionych pierścionki zaręczynowe, które są monokryształy, czarne diamenty składają się z pojedynczych kryształów klastrów, które tworzą swój ciemny kolor.

Do niedawna, czarne diamenty zostały wykorzystane do wierteł diamentowych w Brazylii, ale zostały wprowadzone do obrotu jako odpowiednia dla biżuterii jak późno. Tylko czas pokaże, czy czarne diamenty będzie miał dużą obecność w kapryśnego rynku jubilerskim jutra.

Artykuł dzięki: