jakie filmy romantyczne polecacie

jakie filmy romantyczne polecacie

Cyrkonia – jego historia – Jego wpływ na gospodarkę – jej wartość

W 1937 Cyrkonia została odkryta przez dwóch niemieckich mineralogów. Stwierdzono w stanie naturalnym w cyrkonią. Cyrkonu zawierała małe kryształki, które były w postaci sześciennych tlenku cyrkonu. W tym czasie obie mineralogów że tak mało ich odkryciu, że nie dali mu nazwę. To dlatego wciąż jest znana jego nazwa naukowa cyrkoniami.

jakie filmy romantyczne polecacie

Na początku 1970 roku Cubic cyrkoniami hodowano najpierw w laboratorium przez radzieckich naukowców, ale nie było aż do połowy lat 70-tych, że cis (cyrkonia) były masowo produkowanych i sprzedawanych przez światowej sławy australijskiego producenta ołowiowej kryształu, Swarovski Współ.

W 1976 roku, diamenty sześciennych tlenku cyrkonu stał się najbardziej gemologically i ważnym ekonomicznie konkurentem dla diamentów. Co było kiedyś tylko cenowo, aby pewna niewielu jest teraz dostępne dla wszystkich. W porównaniu z diamentami, wygląd CZ jest identyczny z dobrej jakości diamentów. Diament ma nieco więcej blasku niż CZ CZ, ale ma więcej ognia i błysk koloru. Nawet wyszkolony gemologist nie można odróżnić gołym okiem.

jakie filmy romantyczne polecacie

Największą różnicą między tymi eleganckich kamieni jest masa. CZ są około 75% cięższe niż diament. Oznacza to, że CZ dokładnie taki sam rozmiar jak diament 1 karatowego będzie 1,75 karatów wagi. CZ są idealne diament, ponieważ nie mają żadnych wad, jak te rzeczywistych diamentów.

Oprócz jasnego diamentu CZ za te kamienie są w szerokiej gamie kolorystycznej. Od różowego do czerwonego na żółte do Bzy do niebieskiego lub czarne, liczba różnych kolorów jest tak długo, jak to jest końca. Mieszanie i dopasowanie związków takich jak kobalt, nikiel, żelazo, tlenek ceru, tlenek ebrium etc … daje niekończące się możliwości, że Flash koloru, że te kamienie są tak znana.

Artykuł dzięki: