jakie filmy akcji polecacie 2015

jakie filmy akcji polecacie 2015

Łagodne Leki na nadciśnienie – Zrozumienie Dostępne Leki

Wiele osób są wprowadzane na leki kontrolować ich wysokie ciśnienie krwi. W zależności od ciężkości znacznie ciśnienia krwi może być w stanie zaprzestanie korzystania z leków z pewnymi modyfikacjami do Twojego stylu życia i diety.

Wielu lekarzy rozpocznie leku leczenia łagodnych leki przeciw nadciśnieniu, a czasem może być konieczne, aby zacząć od bardziej intensywnego leczenia i wolno działać w dół o łagodnym przebiegu.

Poznanie różnych rodzajów leków i jak one rzeczywiście leczyć i korzystać stan jest bardzo ważne. W tym artykule dowiesz się leki, które są stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi i uzyskania kontroli nad nim. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie leki, które są obecnie stosowane do skutecznego leczenia wysokiego ciśnienia krwi, należą do jednej z pięciu kategorii.

Kategorię lub typ leków lekarz wprowadzi Cię w dużej mierze zależeć będzie od kilku czynników. Wśród nich jest poziom wysokiego ciśnienia krwi masz istniejące schorzenia, obecne leki wziąć, jak i rodzinnego wywiadu lekarskiego. Oto kategorie:

* Leki rozszerzające naczynia

jakie filmy akcji polecacie 2015

* Diuretyki

* blokery angiotensyny II receptora i inhibitory ACE

Antagoniści wapnia *

* środki blokujące receptory beta-adrenergiczne

Zacznijmy od omówienia leków rozszerzających naczynia. Są one zaprojektowane tak, aby żył i tętnic szersze, a tym samym pozwalają na przepływ krwi trochę bardziej swobodnie. W niektórych przypadkach lekarz może wolą łączyć inny lek z rozszerzającym naczynia, aby uzyskać ciśnienie krwi do idealnego poziomu i utrzymać ją.

Inhibitory ACE jest kolejnym lekiem pokrótce omówić. Są to jedne z najbardziej popularnych leków przepisanych do leczenia i stabilizacji. Są one zaprojektowane tak, aby skutecznie złagodzić stres skurcz naczyń krwionośnych, a także reguluje przepływ krwi i zmniejszyć ciśnienie krwi.
Artykuł dzięki: